B technik s.r.o. OTEVÍRACÍ DOBA: po-pá 8:00 – 12:00 a 13:00 - 17:00 Viktorinova 432, Třebíč / +420 568 820 755

Jarní prodejní akce na vyžínače a křovinořezy STIHL

Akce platí do 30.6. 2018

Tak jsme se konečně dočkali: Prodejní akce na motorovou techniku oblíbené značky STIHL je tady! Dlouhá zima je za námi – konečně a všichni už se chystáme přestěhovat se z našich domovů na zahradu, na tu naši milou, zelenou, pečlivě udržovanou, rozkvetlou a vonící zahrádku. Ale nejdřív si jí budeme muset vybojovat. S křovinořezy a vyžínači značky STIHL v této bitvě slavně zvítězíte.

Nyní si můžete váš zahradnický arzenál doplnit levně – slevy na vybrané stroje platí jen do 30. června!

V akční jarní nabídce strojů STIHL najdete jak modely pro příležitostnou údržbu na malých zahrádkách v okolí rodinných domků, tak i velmi výkonné modely, které zkrátí pracovní dobu profesionálům v oblasti péče o zeleň. Princip je ale vždy stejný: zkraťte si čas na práci a věnujte se tomu, co vás baví!

Například výkonný křovinořez STIHL FS 460 C-EM si můžete pořídit se slevou 3.000,- Kč. Ušetříte však i při koupi jiných modelů. Za akční ceny jsou totiž také motorové pily, zahradní nůžky na živé ploty, motorové rosiče, motorové foukače, vysokotlaké čističe pro mytí aut a všeho kolem domu a nezapomněli jsme ani na nejprodávanější modely sekaček na trávu nebo stále oblíbenější akumulátorové zahradní stroje.