B technik s.r.o. OTEVÍRACÍ DOBA: po-pá 8:00 – 12:00 a 13:00 - 17:00 Viktorinova 432, Třebíč / +420 568 820 755
Letní AKCE STIHL

Pro všechny, kteří se drží známého rčení “až se zima zeptá, co jsi dělal v létě” je tu letní akce STIHL.

Aktivní rekreace se tak může stát skutečným potěšením z dobře odvedené práce. A když se skládá team, je dobré zvolit si ty správné partnery a profesionály, kteří vás nenechají ve štychu.

Od 1.7. do 31.8.2018 si můžete zakoupit jeden, nebo všechny, ze 3 modelů vyžínačů a 2 modelů benzínových pil, u kterých jsme snížili doporučené prodejní ceny.
A protože víme, že k údržbě zahrady jsou zapotřebí i další pomocníci, držíme nízko i cenu u  benzínové sekačky VIKING MB 448 TC a akumulátorové sekačky STIHL RMA 235, včetně výhodného setu s nabíječkou a baterií.

Celý článek >>

Tak jsme se konečně dočkali: Prodejní akce na motorovou techniku oblíbené značky STIHL je tady! Dlouhá zima je za námi – konečně a všichni už se chystáme přestěhovat se z našich domovů na zahradu, na tu naši milou, zelenou, pečlivě udržovanou, rozkvetlou a vonící zahrádku. Ale nejdřív si jí budeme muset vybojovat. S křovinořezy a vyžínači značky STIHL v této bitvě slavně zvítězíte.

Nyní si můžete váš zahradnický arzenál doplnit levně – slevy na vybrané stroje platí jen do 30. června!

V akční jarní nabídce strojů STIHL najdete jak modely pro příležitostnou údržbu na malých zahrádkách v okolí rodinných domků, tak i velmi výkonné modely, které zkrátí pracovní dobu profesionálům v oblasti péče o zeleň. Princip je ale vždy stejný: zkraťte si čas na práci a věnujte se tomu, co vás baví!

Například výkonný křovinořez STIHL FS 460 C-EM si můžete pořídit se slevou 3.000,- Kč. Ušetříte však i při koupi jiných modelů. Za akční ceny jsou totiž také motorové pily, zahradní nůžky na živé ploty, motorové rosiče, motorové foukače, vysokotlaké čističe pro mytí aut a všeho kolem domu a nezapomněli jsme ani na nejprodávanější modely sekaček na trávu nebo stále oblíbenější akumulátorové zahradní stroje. 

Celý článek >>
Stěhování