B technik s.r.o. OTEVÍRACÍ DOBA:
po-pá 8.00 - 16.00 hod
Brněnská 723, Třebíč / +420 568 820 755

B TECHNIK slaví 30 let. Oslavte to s námi!

B TECHNIK slaví 30 let. Oslavte to s námi!

Když v roce 1994 Petr Šmejkal zakládal B TECHNIK, bylo mu 24 let.  „Ani ve snu mě nenapadlo, kam může tehdy poněkud „punkové“ podnikání dospět,“ říká po třiceti letech úspěšného podnikání v Třebíči.

B TECHNIK je silná a významná firma v regionu s přesahem do sousedních krajů. Rád bych naše výročí oslavil společně s vámi, s našimi zákazníky. Připravili jsme pro vás akční leták, který jsme nazvali 30 let = 30 hitů. Najdete v něm 30 výrobků našich nejvýznamnějších dodavatelů, jejichž sortiment prodáváme a servisujeme buď od začátku podnikání nebo už řadu let. V letáku je všechno. Počínaje kleštěmi a konče řezacím laserem. Na své si tedy přijde každý zákazník – jak hobby zahradník, tak průmyslový podnik.

Součástí oslav je soutěž o ceny, které nám naši dodavatelé věnovali. Těšit se můžete na 11 skvělých odměn v celkové hodnotě přes šedesát tisíc korun. Máte chuť se zapojit do soutěže? Pravidla a samozřejmě také lákavé ceny najdete v letáku a také na webu ZDE. Trochu vás navnadím – vyhrát můžete například vysokotlaký čisticí stroj, aku sekačku na trávu nebo vysavač do dílny. To je slušný nářez, ne?

Výherce budeme losovat na naší velké narozeninové oslavě 20. září 2024 v areálu firmy B TECHNIK (Brněnská ulice) v Třebíči. Připravujeme i parádní program! Těšte se na předváděcí týmy značek, které zastupujeme, bude mňamózní občerstvení a staromilce potěší sběratelská ukázka starého nářadí s možností si ho vyzkoušet a porovnat o kolik námahy a času se práce může usnadnit.

Letos slavíme, slavte s námi! A společně si ťukneme na další roky 20. září 2024. Zvu vás!

Na závěr mi dovolte poděkovat všem zákazníkům za důvěru, mé rodině za velkou podporu a všem pracovníkům, kteří tvoří sehraný tým a bez nichž by moje firma nemohla dosáhnout svých úspěchů.

 

Petr Šmejkal a tým B TECHNIK s.r.o.