B technik s.r.o. OTEVÍRACÍ DOBA:
po-pá 8.00 - 16.00 hod
Brněnská 723, Třebíč / +420 568 820 755

Novinky

B TECHNIK slaví 30 let. Oslavte to s námi!

Když v roce 1994 Petr Šmejkal zakládal B TECHNIK, bylo mu 24 let.  „Ani ve snu mě nenapadlo, kam může tehdy poněkud „punkové“ podnikání dospět,“ říká po třiceti letech úspěšného podnikání v Třebíči.

Celý článek >>
Oslavy 25 let B TECHNIKU proběhnou 13.9.2019

B TECHNIK slaví již 25 let a o tuto událost by se s vámi rád podělil. 

Celý článek >>
AL-KO kvalitní zahradní technika

AL-KO kvalitní zahradní technika

B TECHNIK představuje novou značku

Naše firma se neustále snaží zlepšovat svoje služby a svoji nabídku. Proto jsme se rozhodli rozšířit nabízené produkty o výrobky značky AL-KO. Jedná se o tradičního výrobce kvalitní zahradní techniky. Všechny výrobky značky AL-KO jsou vyvíjeny v Německu a vyráběny v Rakousku. Vysokou kvalitu svých produktů značka demonstruje prodlouženou zárukou na 7 let.
Společnost AL‑KO KOBER SE byla založena v roce 1931 Aloisem Koberem jako malé zámečnictví v bavorsko-švábském Großkötzu u Günzburgu a díky více než 45 pobočkám a přibližně 4000 zaměstnancům na celém světě patří k vedoucím poskytovatelům v oblastech techniky motorových vozidel, zahradních přístrojů a vzduchotechniky. Kromě toho je i ve třetí generaci rodinného podniku vedena ve smyslu svého zakladatele – se stálou snahou o dosahování kvality, inovačního ducha a promyšlené funkce v kombinaci s nadčasovým designem, komfortem a spolehlivostí.

Prohlédněte si webové stránky německo-rakouské značky.

Celý článek >>