B technik s.r.o. OTEVÍRACÍ DOBA:
po-pá 8.00 - 16.00 hod
Brněnská 723, Třebíč / +420 568 820 755

O nás

Společnost B TECHNIK s.r.o. jsem založil v létě 1994 se záměrem vybudovat v Třebíči odbornou prodejnu profesionálního nářadí a dílenského vybavení. Během prvních let provozu prodejny jsme zahájili spolupráci se vznikajícími zastoupeními světových značek a stali se z nás regionální distributoři jejich výrobků. Postupně jsme vybudovali kvalitní servisní zázemí, v němž dnes pracuje 5 servisních techniků z nichž část poskytuje i terénní servisní služby našimi servisními vozidly. V roce 2015 jsme dosáhli rekordního obratu za 21 let podnikání a chceme i nadále růst a stát se nejvýznamnějším prodejcem našeho sortimentu v regionu.

Moje obchodní filozofie je „myslet za zákazníka“ - snažit se být o krok napřed a provádět naše klienty po cestě jejich růstu.

Standardem je pak poskytování špičkových služeb od poradenství, projektování, přípravy, návrhů a simulací, přes dodávky, prodej, montáž, uvádění do provozu, zaškolování obsluhy až po pravidelný servis a opravy poruch.

Hlásíme se také ke společenské odpovědnosti a k regionálnímu patriotismu. Podporujeme třebíčskou nemocnici, Oblastní charitu, různá občanská sdružení, městské kulturní středisko, multižánrový festival Zámostí, školy (zejména odborné a technické), regionální sport (zejména florbal), Dům dětí a mládeže a další aktivity. Snažíme se nakupovat služby a materiál od regionálních firem, aby nám peníze zůstávaly v regionu a všichni z regionu jsme prosperovali díky vzájemné spolupráci.

Petr Šmejkal, majitel B TECHNIK s.r.o.